20.06.2012

Looking for the perfect swimsuit !

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami, a ja zostałam bez kostiumu kąpielowego, a pewnie każdy wie,że plażowanie bez kostiumu to byłby dość nietypowy pomysł i dość ryzykowne posunięcie z mojej strony. Co by więc nie zostać bez stroju na wakacje, wyruszałam na poszukiwania "stroju idealnego" ( o ile taki w ogóle jest ). Chyba każda z nas wie, że kupienie stroju, który będzie świetnie pasował, dół i góra będą leżeć idealnie, nie jest takie łatwe. Postanowiłam jednak podołać temu wyzwaniu... po długich, a nawet bardzo długich poszukiwaniach znalazłam nawet dwa ! (było to dla mnie sporym zaskoczeniem ).


Summer is coming so quickly and few days ago I realised that I hadn't got any swimsuit. Everybody knows - sunbathing without it's not a good idea, so I wanted  to buy "perfect swimsuit". Probably all of us knows that find a swimsuit which will be perfectly fit -isn't easy.But I decided to tackle this challenge... after very long search I found - event two. ( That was a goos suprise to me.


Obydwa kupiłam w świetnym sklepie - Triumph. Rzeczy, które tam kupiłam nawet kilka lat temu wyglądają tak samo albo nawet lepiej jak te kupione rok temu, które kosztowały zdecydowanie mniej. Sądzę, że wszystko jest tam warte swojej ceny ( przynajmniej to na co ja trafiłam ).

Both I bought at a great shop - Triumph. Things that I bought there a few years ago, now are looking the same as those purchased years ago. Everything is definitely worth the price.


Góra : bardzo jaskrawy pomarańcz, dół: panterka z elementami pomarańczowymi

Ten natomiast cały czarny, świetne zapinanie na dwa sposoby ( na szyję i na ramiona).

A wy, upolowałyście już jakiś kostium ?

And you ? Have you bought a swimsuit already ?

                    

                                                                          K.

5 komentarzy:

 1. Oh I definitely like the first one - the print and colors are so fun! But basic black swimsuits is a requirement in any girl's closet!
  Great pieces :)
  Thank you for the comment on my blog, hope you come by again soon, you have a nice blog here ;)
  - Che

  style-che.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. i like so much what you always post!

  OdpowiedzUsuń
 3. Odpowiedzi
  1. No, I've never been there, Should I :) ?

   Usuń