24.06.2012

Hurry, hurry, rush

                  cubus sweater, h&m dress, sandals zara old collection, DIY bag 

Dzisiaj od rana jestem bardzo zabiegana. Zauważyłam że od niedawna wybieram bardzo luźne stroje, nie wiem czy to kwestia lenistwa czy może braku czasu. Na szczęście wakacje już tuż tuż i może uda mi się znaleźć chwilę dla siebie. Ten sweterek miałam już na sobie w ostatnim poście ale bardzo go lubię głównie przez to że jest przewiewny i daje mi dużo swobody. Torba jest zrobiona przeze mnie.
Obiecałam że napiszę coś o sobie, jednak nie jest to takie proste jak mi się wydawało. Ale spróbuje! Zacznijmy od początku mam na imię Martyna i właśnie idę do liceum. W wolnym czasie czytam książki, nie ważne jakie, najważniejsze żeby były grube lub szalenie wciągające, piję litry herbaty i kawy, jeżdżę na rowerze i chyba jak większość z Was spotykam się ze znajomymi, oglądam filmy... Co jeszcze o mnie... uwielbiam podróże i staram się wykorzystywać wakacje właśnie na to. Już za tydzień wyjeżdżam w góry! :) Nie wspomniałam o mojej miłości do ubrań i rzeczy z "przeszłością" oraz o tym że wprost kocham jeść i gotować.

Chyba więcej o mnie dowiecie się w trakcie następnych postów. A co do książek to postanowiłyśmy z K. że połączymy nasze posty i napiszemy razem. :))

I'm busy today. I noticed that recently I prefer comfortable clothes, I don't know thats why I'm lazy or I haven't go enough time. Luckily holidays almoust started and I hope will have more time. I love that sweater becouse it is breezy and I feel good in it. I'm wearing do it myself bag. I promised that i will tell you sth about myself. So.. my name is Martyna and this year I'm going to high school. In my free time I read books drink liters of tea and coffe, ride a bike and like most of you meet friends and watch films... And what else.. I love traveling and try to use my holidays to do that. I'm so excited about of my trip to the mountains :) I did't tell you anything my love to clothes and vintage things and that I love eating and cooking :)

More about me later. We decided that post about books we will do together.

2 komentarze:

  1. Your hair is so pretty, it's like princess hair!

    OdpowiedzUsuń
  2. Cute outfit! I love the maxi. (:

    -theresa
    collaredblouse.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń